| Catastrophy a întrebat:

Salut, m-am lasat de 4story deoarece am facut lvl 90 toot +24, si as vrea sa ma apuc de World of Warcraft si va rog sa ma ajutati de unde fac rost de el daca deja aveti voi puteti sa ma contactati si sa ma ajutati sa mi-l dati si mie id meu este:cicos.andrei

Răspuns Câştigător
| SkateStyle a răspuns:

Joc WoW de mult timp si te ajut doar daca dai funda (sunt noua si doresc si eu!) deci sunt experta in WoW si 4story nu am jucat (e o prostielaughing, la fel si PerfectWorld, Metin (1 2 etc) FUNDA SI TE AJUT! (id: laurik_mik11) :-H Ceau!

1 răspuns:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Pls daca vrei da-mi contul la idul mnmlradu