| NonZarek a întrebat:

Salut, ma bate gândul sa ma angajez undeva pentru a câștiga ceva bănuți, am sub 18 ani însă problema este cu matematica, nu ma pricep deloc la mate, calculez cam lent și asta e un dezavantaj pentru mine. Voiam sa ma angajez ca și casier sau sa livrez mâncare însă problema este ca îmi este teama când voi livra mâncarea sau dacă voi fi casier, când va trebuii sa dau rest, nu ma voi mișca rapid și ma voi face de ras. Ce as putea face pentru a putea calcula mai rapid și sa nu mai am problema asta?

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Cu cat mai multa practica vei reusi sa faci calcule rapid.