| SpikLo a întrebat:

Salut happy
Ma gandeam sa dau joc 2-3 kilograme happy (sunt baiat )
Dar nu stiu ce sa mananc am citit foarte multe articole pe net dar fiecare are cate ceva diferit si nu stiu de care sa ma apuc.
Vreu sa imi spuneti ce sa mananc in fiecare zi.un program happy
Eu nu mananc:carne de porn/vita/oaie (doar piept de pui la gratar ) si nu beau sucuri. Nu ma omor cu dulciurile...
Eu inainte mancam zi de zi ciocolate si alte prostii kfc/mc/cola si am scos multe din meniu dar nu stiu ce sa mananc.
Deci vreau sa imi spuneti ce sa mananc in fiecare zi!happy
Cel mai bun raspuns primeste funda big grin

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mănâncă ce primeşti acasă, chestii sănătoase, nu porcării de la fast food-uri şi fă sport. Şi nah, nu mânca prea mult happy