| Isabela96 a întrebat:

Salut
Ma joc Virtual Villagers - The Lost Children si de ceva timp s-a poluat apa
Va ramane asa sau va disparea poluarea?

1 răspuns:
| DaNeo a răspuns:

Iti trebuie lvl 3 la farming si fermieri maestri(master farmers), nu stiu nr lor exact dar depinde de cat de grav ii.
Duti fermierii in estul insulei la cascada si ei ar trebui sa care ce gasesc in apa poluata... daca faci asta de 10-15 ori ar trebui sa scapi de poluare
am vazut cai cam veche intrebarea...dar sper ca te-a ajutathappy