| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ma lamureste si pe mine cineva care e faza cu acidul in buze la femei?
De ce isi bagă?
E vreun om normal care-i place sa vada o femeie cu buze de rață?
Chiar nu ințeleg

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Astea nu sunt intrebari pe bune. Nu cauti raspunsuri plauzibile, vrei doar sa starnesti discutii pline pline de hate la adresa femeilor. Atata minte este, cu asta lucram se pare.
In orice pot exista EXAGERARI, sunt atatea exemple negative, insa si atatea pozitive, insa, oamenii limitati, decid sa aleaga numai modelele de ..Asa nu'' si sa dea cu hate la adresa altor oameni si sa le judece deciziile PERSONALE.
Cand nu intelegi ceva, inceaca sa accepti si atat, daca nu poti si nu vrei sa accepti happy

| sammie a răspuns:

Eu zic sa le intrebi pe ele.