| Anonymous1247 a întrebat:

Mâine pleacă mătușa în Italia și a zis că o să îmi cumpere un mic cadou. Eu aș vreau un CD cu muzică, alte idei?

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Un parfum italienesc ( sint mai ieftine decit la noi): Bvlgari, Moschino, Cerruti, Versace, Roberto Cavalli ( Armani ar fi prea scump chiar si acolo).
Daca te decizi si imi spui ce gen iti plac( fresh, acvatice, orientale, lemnoase etc), iti pot spune si diverse denumiri de la marcile alea.

| FearOfTheDark a răspuns:

Un tricou.

| Andeuta a răspuns:

Un ceas, o esarfa, un parfum, o bratara.etc

| Urpaniel a răspuns:

Colosseumul.