| telluno a întrebat:

Salut, mi-a facut cineva o farsa la telefon mai demult, m-a sunat si vorbea o fata la telefon, dar dupa ceva vreme mi-am dat seama ca se auzea tastand din tastatura.
Poate sa-mi spune si mie cineva ce program a folosit?
Program care vorbea in limba romana ceea ce scrii pe calculator.
HELP ME PLEASE. multumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt niște înregistrări speciale. Se pot lua prin infraroșu, bluetooth.
Cere la prieteni, s-ar putea să aibă.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Poate ca doar vorbea pe mes...Ar fi misto un astfel de program... dar nu creed ca voce va fi f reusita.cauta pe google...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A folosit un serviciu...numit callmephone...acesta schimba vocea!