| AugustinFiltru a întrebat:

Mi-a zis un prieten de minecraft am fost interesat l-am descarcat de pe siteul lor oficial si trebuia cumparat, nu l-am cumparat!
Ei bine dula o luna am gasit un minecraft gratis!

Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi explice cum se joaca si alte chesti in el! Si cateva servere daca stiti romanensti!
Daca vreti sa ma ajutati dati add la id-ul traveler_killer!

4 răspunsuri:
| Crys_Christopher_1998 a răspuns:

A te ajut eu si eu am aflat ed minecraft din vara si stiu acum totul despre am si un server deja daca vrei uite id meu de mess: chrys_star si iti voi explica tot ce vrei dar zi-mi si mie cand imi dai add pe mess cine esti si ed unde-mi sti idwinking

| loktor a răspuns:

E usor sa joci minecraft daca vrei joaca pe serveru asta93.119.30.35 si daca ma vezi online sa imi zici sa te ajut e foarte tare si x-ray e permis eu sunt loktor pe server sper ca te-am ajutat si funda?

| Viper99 a răspuns:

Ma ajuti sa-l descarc te implor ca la mine nu merge

| Crys_Christopher_1998 a răspuns (pentru Viper99):

Te ajut eu adauga-ma la mess chrys_star