| CastiCuMicrofon a întrebat:

Salut.
Mi-am facut de curand un blog si as vrea sa imi spuneti un nume pentru el.
Vreau sa pun jocuri pe el, videoglipuri interesante de pe youtube, imagini si altele.
Funda!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Pai daca l-ai facut, inseamna ca deja i-ai dat si numele.
Este foarte bine sa te decizi mai intai despre ce anume vrei sa-l faci, ca sa-i poti da un titlu sugestiv, in directa legatura cu genul continutului pe care-l va avea.
Pentru blog ti-as recomanda www.ucoz.ro - este extrem de usor si foarte fain de folosit.