| AugustinFiltru a întrebat:

Mi-am luat FIFA 11 acum 2zile si as vrea sa stiu si eu cum fac sa joc cu echipe din Romania ( dinamo; steaua; rapid; cfr etc etc) deoarece eu am vazut la un prieten ca juca barselona cu steaua si altele din Romania! Vreau explicati amanuntite!

AAA precizez ca jocu este original si nu este piratat sau mai stiu eu e!

Dau funda da ca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să downloadezi patch-ul cu Liga 1 de pe internet.

| AugustinFiltru explică (pentru anonim_4396):

Si unde il gasesc

| AugustinFiltru explică (pentru anonim_4396):

Poti sa imi zici si cum il instalez

| anonim_4396 a răspuns (pentru AugustinFiltru):

Nu am avut niciodată Fifa 2011, deci nu am cunoştinţe despre ce ar trebui făcut cu exactitate. Caută pe Google dacă vrei. Baftă!