| Mihai_2777 a întrebat:

Salut mi se intmpla ceva legat de site si nu inteleg,
cand raspund la o intrebare imi zice mai in jos :pentru a posta acest raspuns te rugam sa confirmi adresa de mail pentru a confirma click aici' dau clik acolo si nu imi apare nimic, ce pot sa fac sa imi confirme adresa de mail si sa imi ia si raspunsu?

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Situl este in dificultate in acest moment! Asteapta sa se remedieze defectiunea! Se pare ca nu mai fac fata serverele la cat trafic este! Dar poti semnala deficienta la "contact" sau personal Ralucai (unul dintre admini) la raluca. diaconu@tree.ro. Dar sa nu te astepti la raspuns imediat!