| HaRCoR7 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria buna, dar oricum. Vreau sa va povestesc ceva ce mi s-a intamplat in seara asta, acum fiind 2:17 AM, faza s-a intamplat pe la 12:30 AM. Vreau sa stiu daca vi s-a intamplat ceva asemanator vreodata sau daca stiti pe cineva caruia i s-a intamplat, daca stiti ce inseamna, orice.
Ma duceam acasa. Eu momentan sunt la bunici si m-am dus in oras afara cu bicicleta. Stau la 15 minute distanta cu bicicleta de oras. Si pe drumu' asta e un camp destul de mare (cam de 1km distanta si e tot drept), dar asfaltat, cu lumini, tot ce trebuie, nu va ganditi la cine stie ce drum d-ala sinistru. Si eram cu bicicleta pe campu' asta si la un moment dat mi se pare ca vad ceva in stanga mea pe marginea drumului, undeva mai in fata, cam la vreo 15 metri cu aproximatie. Si am intors capu' sa vad ce e. Tot ce urmeaza sa va zic s-a intamplat într-o juma' de secunda, a fost ceva extrem de rapid. Am intors capul si am vazut acolo o umbra care semana cu o umbra a unui caine, dar un caine foarte mare si slab, ca un ogar gen. Il vedeam dintr-o parte, din profil. Avea capu' intors spre mine, dar nu puteam sa ii vad ochii sau gura sau altceva. Era complet negru. Si exact atunci cand am intors capu' si m-am uitat la el, a fugit. A fugit inspre partea mea stanga, spre camp, dar inimaginabil de repede, si a lasat in urma tot o umbra gen. Nu prea stiu sa explic faza asta. Imaginati-va ca vedeti ceva care se misca exagerat de repede si nu puteti sa vedeti clar obiectul, il vedeti asa, sters. Cam asa am vazut eu chestia aia dupa ce a fugit, a lasat fumu' ala, stersatura aia, cu forma corpului, in urma lui. Dar a disparut si aia imediat dupa. Chestia e ca mi s-a mai intamplat asta o data. Acum vreo 2 saptamani cred. Oricum recent. Doar ca atunci era mai departe si am zis ca mi s-a parut, am ignorat. Sincer, nu prea mi-e frica de chestiile astea, nici de faza asta nu mi-e frica, doar ca sunt foarte curios ce a fost. Nu-mi pot explica ce am vazut, cum a putut chestia aia sa dispara in mai putin de juma' de secunda dupa ce m-am uitat la ea. Si cu o viteza, v-am spus, extrem de mare.

31 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Umbli la asemenea ore tarzii pe afara cu bicicleta?

| HaRCoR7 explică (pentru darrio2007):

Da. Dupa cum am spus, nu mi-e frica de chestii de genu'. Am pus asta aici, pentru ca sunt foarte curios de ce a fost chestia aia.

| LoveSleep a răspuns:

Și eu vedeam umbre ciudate la 4 ani noaptea în cameră dar s-au dovedit a fi scaune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine de supranatural ce ai vazut tu.
la tara se intampla astfel de fenomene.

si eu am prins pe un video o silueta neagra care mergea prin curte ziua in amiaza mare.
si am auzit tot felul de povesti de la rude.
una ar mai fi similara cu ce ai vazut tu, mergeau seara/noaptea cu masina pe un camp, au vazut o femeie imbracata in negru cum statea pe spate intinsa, au trecut pe langa ea si cand s-au uitat in spate nu mai era nimic.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi dai și mie video-ul ăla?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Stai ca m-am uitat mai bine pe video si de fapt era un scaun.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Păcat, azi mi-am propus să văd o fantomă.
Dar o fac și fără tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

E de-ajuns sa te uiti in chiloti.
a fugit ca o tineai degeaba.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceleași replici vechi.

Ia un prosop, iar ai ceva alb la gură.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Stiu ca te oftici ca nu e a ta.
nu am nevoie de prosop, ca inghit tot intotdeauna.
mmmmm yummyyy.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia niște biscuiți cu crema aia, să nu te strici la stomac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mai repede ma stric la stomac cand iti vad poza.

http://imgur.com/9WtWBbm

sursa:

http://www.tpu.ro/......stecat-cu/

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwahahahahaha, spionul de pe TPU, ai ceva calificare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Clar sunt spion.
ii vazusem poza de atunci de cand postase intrebarea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

El este oare in poza? La 20 de ani sa arate a hodorog, cam de neimaginat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"LoveSleep explică (pentru DaisukiFuckingKillYou):
Păi am pus. Ăla sunt eu.
Care e faza?"

pai osanzele ambulante mereu arata mai in varsta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Btw, nu esti singurul care mi-a zis ca arata ca un hodorog. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a umplut site-ul de hodorogi, peste tot dau de hodorogi pe acest mirific internet. E ceva in aer care arata ca tineretul e pe cale de disparitie? Sa nu vorbim de pedofili, doar eu suspectez vreo 3 pe aici/

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)
Nu pot să cred că m-ai găsit, Sherlock.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu este el în poză, ar vrea el să arate așa bine :}}

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Umbli mereu cu sarea la tine? gluma sarata din partea ta pentru el. Tot hodorog e?

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

M-aș putea lua de tine, Arsenal boy, dar mi-e atât de lene.

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu ai avea motiv, nu am nimic cu tine, nu stiu de tine, nu-mi pasa. Eu doar glumeam, cine ar pune botul ca aia e poza 100% reala? Nu prea se expune nimeni pe TPU, din cate vad/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i corect. Eu sunt la puscarie pentru postari obscene si tipul de sus e liber dupa ce a pus poza cu el pe site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Nu ti s-a intamplat niciodata sa ai vederea neclara din cauza a ceva ce aluneca in jos sau intr-o parte pe suprafata pupilei? Nu crezi ca e posibil sa fi fost vorba de asta?

| HaRCoR7 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Asta a fost primul lucru la care m-am gandit, dar prima data cand mi s-a intamplat. Acum, nu mai pot spune ca a fost asta, pentru ca a fost mult mai aproape si am vazut foarte clar.

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Ti s-a părut din cauza fricii, desi nu recunoști....sau dacă zici ca nu ti-era frica, atunci ești schizofrenic.
Ședințe plăcute!

| HaRCoR7 explică (pentru AnimefangirlYaoi):

Care-i logica ta, baiatule? N-are niciun sens ce ai spus, de ce as fi schizofrenic daca nu mi-e frica de chestiile astea? Da, nu mi-e frica de chestiile astea si nu, nici atunci nu mi-a fost si n-am nicio treaba cu recunoscutu' sau ceva. Pur si simplu tratez cu indiferenta chestiile de genu' si automat nu-mi provoaca frica. Acum din moment ce mi s-a intamplat pentru a doua oara si a fost foarte clar, mi-a provocat curiozitate, nici pe departe frica. Daca mi-era frica, crezi ca mai veneam in fiecare zi cu bicicleta la orele alea singur pe drum?

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

De ce crede toată lumea ca sunt băiat?(de pe TPU).
Bai, nu-mi pasă, aia a fost părerea mea...dar ce ai zis tu este imposibil, doar dacă nu ești vreun creștin înrăit...in fine