| HaRCoR7 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria buna, dar oricum. Vreau sa va povestesc ceva ce mi s-a intamplat in seara asta, acum fiind 2:17 AM, faza s-a intamplat pe la 12:30 AM. Vreau sa stiu daca vi s-a intamplat ceva asemanator vreodata sau daca stiti pe cineva caruia i s-a intamplat, daca stiti ce inseamna, orice.
Ma duceam acasa. Eu momentan sunt la bunici si m-am dus in oras afara cu bicicleta. Stau la 15 minute distanta cu bicicleta de oras. Si pe drumu' asta e un camp destul de mare (cam de 1km distanta si e tot drept), dar asfaltat, cu lumini, tot ce trebuie, nu va ganditi la cine stie ce drum d-ala sinistru. Si eram cu bicicleta pe campu' asta si la un moment dat mi se pare ca vad ceva in stanga mea pe marginea drumului, undeva mai in fata, cam la vreo 15 metri cu aproximatie. Si am intors capu' sa vad ce e. Tot ce urmeaza sa va zic s-a intamplat într-o juma' de secunda, a fost ceva extrem de rapid. Am intors capul si am vazut acolo o umbra care semana cu o umbra a unui caine, dar un caine foarte mare si slab, ca un ogar gen. Il vedeam dintr-o parte, din profil. Avea capu' intors spre mine, dar nu puteam sa ii vad ochii sau gura sau altceva. Era complet negru. Si exact atunci cand am intors capu' si m-am uitat la el, a fugit. A fugit inspre partea mea stanga, spre camp, dar inimaginabil de repede, si a lasat in urma tot o umbra gen. Nu prea stiu sa explic faza asta. Imaginati-va ca vedeti ceva care se misca exagerat de repede si nu puteti sa vedeti clar obiectul, il vedeti asa, sters. Cam asa am vazut eu chestia aia dupa ce a fugit, a lasat fumu' ala, stersatura aia, cu forma corpului, in urma lui. Dar a disparut si aia imediat dupa. Chestia e ca mi s-a mai intamplat asta o data. Acum vreo 2 saptamani cred. Oricum recent. Doar ca atunci era mai departe si am zis ca mi s-a parut, am ignorat. Sincer, nu prea mi-e frica de chestiile astea, nici de faza asta nu mi-e frica, doar ca sunt foarte curios ce a fost. Nu-mi pot explica ce am vazut, cum a putut chestia aia sa dispara in mai putin de juma' de secunda dupa ce m-am uitat la ea. Si cu o viteza, v-am spus, extrem de mare.

31 răspunsuri:
| AnimefangirlYaoi a răspuns:

De ce crede toată lumea ca sunt băiat?(de pe TPU).
Bai, nu-mi pasă, aia a fost părerea mea...dar ce ai zis tu este imposibil, doar dacă nu ești vreun creștin înrăit...in fine