| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, o intrebare la ce profil de liceu trebuie sa mergi sa devi doctor de ochi (oftalmomed) si la ce facultate?

2 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ca sa fi "oftalmomed" trebuie sa lucrezi la societatea de strans gunoaie "urban" laughing apoi sa urmezi facultatea de medicina dar nu te astepta sa faci asta pentru ca esti prost bata si nu te`ai tine cu ea... mai bine fa`te gunoier cu diploma sau vanzator de covrigi

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna happy

Stiu ca se face facultatea de medicina generala, dar la profil(de la liceu) nu stiu sigur, cred ca stiinte naturale.