| anonim_4396 a întrebat:

O sa va povestesc ceva, ce mi se pare cam ciudat si,, ilegal" zic eu. Nu vi se pare cam aiurea la o Policlinica care e cu o sectie pentru adulti si una pentru copii sa mergi la cea de copii la ORL? Un coleg mi-a povestit asta si zice ca medicul care il stie de mult timp, iar când are o problema gen otita, dop de ceara merge cu bilet de trimitere sau il consulta contra-cost consultatia 50 lei. Colegul meu are 20 ani. Nu stiu, mie mi se pare cam stanjenitor, aberant. Zice ca nimeni nu-l ia la intrebari sau ceva, sa i se para suspect.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca lui ii place de medicul ala si medicul face treaba buna ce mai conteaza?