| Andrei1903 a întrebat:

Salut! Originea numelor de familie Sercov,Ulianov,Bucovschi, Levițchi? Ce origini au?

6 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

La prima vedere par evreiești. Care e motivul de vrei sa stii?
Cheers

| Whitte a răspuns (pentru FreddieM):

Serios? De unde ai scos-o?

| FreddieM a răspuns (pentru Whitte):

Glumeam. Poloneze și rusești. Poți găsi și singur.
Cheers

| Whitte a răspuns:

Ulianov e pur rusesc. Si Sercov aproape sigur.
Bucovschi si Levitchi sunt de origini slave, cel mai probabil poloneze.

| Delyae a răspuns:

Rusești…și termină-te cu întrebările ăstea că mă enervează ca aleă cu Jessie J.

| Andrei1903 explică (pentru Delyae):

Nu erai obligat să răspunzi și se spune acestea nu ăstea! Mulțumesc oricum de răspuns! Fundă nu îți dau de data asta …