| anonim_4396 a întrebat:

Pana in ce data este valabil concursul cu tricoul?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu cred că au fixt o dată.
Dacă lucrurile merg, vor continua concursul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E in fiecare zi...nu cred ca se va termina prea curand, nu scrie nimic referitor la data in care se inchee...

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu cred ca este o data stabila, concursul e in fiecare zi.happy

| Juleuuss a răspuns:

Concursul e non-stop, pentru cei care ajută comunitatea.

| Katoteshika a răspuns:

Nu conteza daca vrei sau nu tricoul, ce este important este sa ajuti... tricoul TPU este o mandrie, si o onoare...
sa-ti spun drept poate nici nu-l vor termina pentru ca este un premiu destul de bun pentru unii dintre noi care incearca sa-i ajute pe ceilalti...