| anonim_4396 a întrebat:

Pe maine am de invatat la franceza, geografie si chimie. Pe langa asta am multe teme... mai trebuie sa-l ajut pe fratele meu la teme, iar acum as vrea sa ma relaxes si nu pot. Imi puteti spune va rog ce as putea face sa ma relaxez, macar pentru 15 minute?

1 răspuns:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Poi incearca sa te uiti la un anime. un episod.iti recomand Kaleido Stage, Vampire Knight, Rosario+Vampire.Sa iesi p`afar q o prietena si sa barfiti sau sa faceti farse pe telefon sau sa te uiti intr-un album q poze mai vechi cand erai u mai mica[ cred ca o sa-ti palca, mie unu imi place si rad ff mult laughing]Sau nu stiu. vezi si u de ce ai chef pe moment.