| VortexLuz a întrebat:

Pentru a lucra ca actor in filmele pentru adulti, la ce agenție sau cu cine ar trebui sa vorbesti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am gasit un producator in oras si maine ma intalnesc cu el pentru a da prima proba... vrea intre 15 -20 min pe film inregistrat si analizele bts la zi. La bani nu e rau 100€ pentru inceput apoi urca in timp iar la fete de la 200 - 250. Sant producatori care cer 100€ pentru primul rodaj fizicu nu prea conteaza dar daca esti ca mine cu putini muschi si 19 cm intre picioare nu ai treaba. Doar sa fi relax si sa te concentrezi altfel nu se intareste pl cand te filmeaza... daca ai avut multe experiente cu femei nu e problema asta. Prin america poate nici aia nu percep comisioane pentru inceput. In Bucuresti daca cauti nu prea recomand pentru ca sant neseriosi sau talhari tigani etc

| sStefantdx a răspuns (pentru mgtow):

Unde gasesc o asa agentie... pe google nu reusesc sa gasesc nimic

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru genul acesta de filme poti merge la diverse castinguri, astfel de agentii care se ocupa cu castinguri xxx poti gasi dand un search pe google.ro.

| DanutAlex a răspuns:

Cu o fata

| Adiy123 a răspuns:

Cu femei