| Elena97M a întrebat:

Pentru cei care au ascultat deja melodiile de la Eurovision care va avea loc in mai, ce piese favorite aveti? happy

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu am nici o favorita...
Toate melodiile care participa la eurovision sunt niste balarii comerciale...
Pacat de editiile din anii 60-70 in care participau france gall :
http://www.youtube.com/watch?v=-d2mnuhJahU
etc... vremuri in care concursul asta chiar insemna ceva

| BlackVeil a răspuns:

Singura piesa care mi-a placut de la Eurovision a fost cea care a castigat in 2006, Lordi-HardRock Hallelujah.

| Liviucu a răspuns:

Nu prea m-a incantat nimeni editia aceasta. Cea mai frumoasa a fost cea din 2010.

| ofhjkoihusnhf a răspuns:

Nu am.