| kidsXXL a întrebat:

Pentru o vreme mi-a placut de o fata. Iam spus ca o plac, dar ea mi-a spus ca nu ma place. Cel mai bine ar trebui sa incerc sa o fac sa ma placa; sau sa imi gasesc alta fata?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Uite daca nu te place las-o in pace.Nu incerca s-o faci sa te placa pentru ca te va ura. Crede-ma este foarte enervant. Gaseste-ti alta! Bafta ♥

4 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Probabil nu esti genul ei. Poti oricand sa gasesti altahappy

| mgtow a răspuns:

Centreaza-ti atentia catre alta fata.

| PetreConstanta a răspuns:

Du-te pe alt drum Nu sunteti pe aceeasi stada Daca ti-a spus ca nu vrea de ce mai incerci ca sa ai de ce sa suferi?

| BaiatSincer a răspuns:

Eu cred ca mai bine ar fi sa mai incerci eu asa am facut si ea si in momentul de fata mai este cu mine incearca si vezi si inca un pont fa-o sa rada si distreazo crede-ma fetelor le plac chestiile astea si daca tot nu-i place de tine ma anunti ok? :*:*:*:* incearca asa nu te lua dupa unu si altu fa cum iti zic eu hai astept raspunsul tau la id mafia.alexxx@yahoo.com