| Răzvan20057 a întrebat:

Salut, poate o să pară ciudat întrebarea asta, dar sunt curios happy, praful sau particulele din aer sau ce poate fi, care se vede doar la o lumină puternică (de ex: lumina de la telefon), și vreau sa știu dacă ie normal de exemplu când mâncam mâncarea, văzusem particulele alea și mă întrebam dacă totuși ajunge pe mâncare pe care o consum ie normal nu afectează sănătatea?, că nu prea înțeleg? Mersi.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

De-ai vedea la microscop ce ai pe mâini când mînânci, n-ai mai zice nimic rău de praful atmosferic