| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut… Poate voi parea un ciudat sau ceva pe partea asta negativa, dar sunt cat se poate de serios. Daca realizezi ca esti ipocrit dar vrei sa te schimbi si nu prea iti iese, ce faci? Gen, efectiv imi dau seama ca dau sfaturi la unii oameni ca sa nu faca anumite lucruri, dar eu sunt in aceeasi oala… ipocrizie, ce sa mai. Are cineva ceva sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ai doua optiuni, fie sa nu mai dai sfaturi, fie, sa tii cont de sfaturile ce le dai si sa le aplici la viata ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi202):

Cel mai corect răspuns!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"esti ipocrit dar vrei sa te schimbi si nu prea iti iasa, ce faci? "

simplu: rămâi așa cum ești