| alexutzushoby67 a întrebat:

povestea mea este ca imi place de o fata si cred ca si ei i place de mine dar nu i-am spus ce simt deoarece mie teama sa nu ma respinga dupa aia si sa stric totul.....Va rog ajuatima! spuneti-mice sa fac! Ar trebui sa-i spun ca sa nu mi-a sufle vreunu sau sa astept un semn de la ea?

Răspuns Câştigător
| RobinWalker a răspuns:

Salut!
Invit-o la un suc sau cheam-o pe afara sa va plimbati, daca accepta totul e bine, inseamna ca te place. Daca te respinge ar mai trebui sa astepti o perioada pentru ca se pare ca fata nu vrea nimic asa dintr-o data si atunci o iei mai usor.
Sper ca te-am ajutat cumva!

1 răspuns:
| alexutzushoby67 explică:

Am uitat sa spun caea este mai mare ca mine.