| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni.
Astazi, dupa prea multe zile de tristete si de nostalgie, am avut o zi altfel, o zi buna.Am tinut sa impartasesc cu voi una dintre micile mele bucurii, care mi-au mai ridicat moralul.In numai 3 ore cat am stat azi la scoala >[:"], am reusit sa iau un 9 la romana, inca un 9 la civica, un 8 la mate si un 7 la fizica.Pe mine m-au bucurat aceste note, nu pentru ca as fii un elev mediocru,laughing ci pentru ca le-am primit de la niste profesori foarte severi.big grin Ehh`...notele ca notele. dar si alte evenimente m-au facut sa fiu mai >fericita...:".
Oricumbig grin, am tinut sa impartasesc asta cu voi, pentru ca deja faceti parte din viata mea, voi cei de pe TPU.
Si ca sa pun si o intrebare, sa nu ocup spatiul degeaba,laughing va intreb: Cum v-a mers astazi?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo Silvia, observ ca te tii si de scoala, nu pierzi timpul aiurea pe TPU laughing
Mie mi-a mers bine, chiar am inceput cu dreptul ziua si sper sa am o saptamana buna. Daca merge ceva aiurea, te anunt, ma apuc de smiorcait pe site, ca sa ma consoleze si pe mine cineva laughing

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari Silvia si nu uita, e loc si de mai bine!
Eu am fost azi in piata, am luat varza pentru pus la murat, am cules gutuile sa fac maine dulceata si compot, am cules struguri sa fac tot maine compot si am mai rezolvat cateva probleme gospodaresti.Gutuile si strugurii sunt din curtea mea.

cami
| cami a răspuns:

Silvia, slabut, slabut. Poti si mai multwinking si uite ca sa te incurajez iti spun (eu rivala ta) ca atunci cand eram printr-a 7-a, nu aveam medie sub 10. Mint, am avut una singura : la romana sad, iar media generala imi ieseam (intotdeauna in generala) 9. 94 Deciiii, ce ne facem?! Vezi ca lui @bent, nu-i plac fetele care au media 8 la fizica, deci te asteptam cu-n 10.
Hai, ambitioneaza-te.
O zi plictisitoare ca intotdeauna. noroc cu TPU-ul.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ne bucuram pentru tine. La mai multe zile fericite!

| Cryssy a răspuns:

Buna scumpo. kiss Si eu am avut noroc astazi. Am scapat de niste note foarte aiurea, adica 3, 4, 5 sau 6. din-astea asa... A avut aceasta zi si parti nu prea frumoase. dar asta e...

| Bishop a răspuns:

Ooo felicitari! Dai si de baut? asa ca ai avut o zi buna laughing
Cum mi-a mers azi? Pai bine, cred... laughing m-am trezit de dimineata (cea ce imi displace) am mer la sala (asta imi place) si cand am plecat s-a pus o ploaie afara..., am ajuns leoarca (la 20 de minute de mers printr-o ploaie mare...) asa am ajuns acasa la 11:30, bla bla bla ce mai m-am invartit pe acolo, dupa am plecat la ore, am dat test la geografie (le-am facut pe toate big grin) m-a ascultat la engleza si religie si am luat cate un 9 la ambele. Am o atitudine vesela azi, deci in concluzie si eu am avut o zi buna tongue

| Dragosgan a răspuns:

Salut silvia.si eu m-am simtit bine azii:un 8 la romana, 8 la matematica.Si am dat test la informatica si cred ca m-am descurcat bine.
Si eu ma bucur pentru notele tale, dar sa nu uiti sa ajuti si pe TPU.Sa nu iti uiti familia. Spor la invatatura!

| rosepassion a răspuns:

M bucur pentru tine...

bv si tzineo tot asa...

si mie mi-a mers f bine azi...

eu m-am trezit f happy si am continuat asa in ciuda profesorilor mai rai... sper ca maine s m simt fel...

pup...si ink odata felicitari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta inseamna ca faci cinste?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A... si cum mi-a mers azi? Mi-a mers rau, da' nimic nou sub soare, sint obisnuit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@constanta, cum facem sa pap si eu o gutuie? si niste dulceata de gutui? Ne faci pofta, nu ne mai spune ce ai tu pe acasa ca n-am cum sa ajung la tine laughing