| gabr3ill a întrebat:

Salut prieteni!

Problem in progress:

Creez un eveniment pe facebook, dau sa invit prietenii...duc lista in jos, dupa CTRL + SHIFT + J, dau e CONSOL si bag codul:problema e alta! Chit ca dau lista pana jos cand se termina...imi trimite doar la 50 persoane si trebuie sa refac miscarea e fiecare data pana termin lista de prieteni. In lista am circa 1600 prieteni.Si problema mea ar fi cand fac invitatiile de pe profilul clubului, unde sunt cam circa 4500 prieteni in lista!

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| pitik19970407 a răspuns:

Nu poti invita mai mult de 50 dintr-o data....trebuie sa ai rabdare...;-)