| Gabi86 a întrebat:

Salut, recent am descoperit un nou site de reduceri: Pocket Friend. A auzit careva de ei, ati cumparat de la ei? As vrea sa iau ceva dar prefer sa ma informez inainte. Ms.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca are o reducere prea mare fata de alte magazine ( un produs sau mai multe ) inseamna ca vinde chinezarii. Dar am aruncat si eu o privire pe site, si par a fi de treaba. Totusi, daca iti achizitionezi ceva electronic, ai mare grija.
Bft!

| Gabi86 explică (pentru Jipa95):

Da site-ul e ok, arata bine, nu pare un site facut pe viteza. Din contra arata ca un site in care s-au bagat mii de euro. Si partenerii lor par ok, magazine mari, magazine care au certificare trusted.ro. Voi incerca si revin cu o parere.