| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut. Recent, am observat ca sunt "overthinking" din ceea ce s-a petrecut zilele trecute. Ma refer ca de obicei trec cateva zile de la o anumita faza, dar eu imi fac scenarii si ma activez pe "overthinking" pe ceea ce… a trecut deja si nici nu mai poate schimba cu ceva prezentul sau chiar viitorul. Ar trebui sa iau legatura cu ceva psiholog, sau?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~ AcelasiDarNuMereu: am observat ca sunt "overthinking" ~

eu cred că te supraapreciezi, e doar banala indecizie și nesiguranță date de lipsă de cunoaștere

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru sierra1):

Ducie tu, serios?

| sierra1 a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

Sau pentru că n-ai ințeles nimic, mai pe scurt: bâlbe