| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, revin cu o intrebare. M-am certat cu o fata in urma unor cuvinte urate spuse de mine, intr-un moment de prostie. Mi-am cerut scuze de nenumarate ori, am incercat multe chestii, dar tot nu mi-a iesit si mi-a zis ca cica vorbeste cu altcineva de cand i-am zis acea chestie, adica vreo 2 zile... Voi ce ziceti, sa mai incerc s-o recastig(daca da, cum) sau sa o las asa si sa trec mai departe. Pana mea, m-am atasat mult de ea. Multumesc, sper sa fiu ajutat, cat de fete, cat si de baieti.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Treci mai departe si nu mai bate intr-un perete cu speranta ca il faci usa. Cu cat insisti mai tare pe o astfel de persoana, cu atat se va indeparta mai mult. Daca vine ea singurica inapoi atunci ok, daca nu atunci tot ok. Asa ar trebui sa privesti lucrurile.

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca ai ranit-o si a spus nu inseamna ca nu mai are rost insa ai putea sa nu pari disperat dupa ea si sa te caute daca vrea o relatie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ti-ai cerut scuze, daca nu intelege si nu mai vrea... asta este. Nu ai ce sa ii faci, treci peste.

| SilentRain a răspuns:

Cuvintele sunt gloanțe care lasa cicatrici pe suflet, e greu de iertat si cate o dată nu sunt suficiente acuzele
Nimic nu e mai dureros de cât vorbele aruncate la ceartă, mai ales dacă vin de la persoanele la care ții

| Dima_Alin_1998 explică:

Ok, am inteles. o sa trec mai departe. Multumesc de ajutor.