| VladVio1995 a întrebat:

Salut
Sa va spun dilema vieții mele.
Undeva prin august am rămas pentru prima dată însărcinată, copilul a fost dorit de către mine și am fost extrem de fericita. Dupa 9 luni am mers la cel mai apropiat spital sa nasc,după naștere am avut multe probleme de sănătate medicul curant a spus că puteam sa și mor.
Nu am fost lăsată să văd bebelușul doua săptămâni deoarece nu se alimenta,după două săptămâni mi l-au arătat, doar alaturi de psihiatrul spitalului.
Am fost anxioasa și au vrut să se asigure că nu pun in pericol viața copilului, cu toate că eu eram complet sănătoasă mental.
După 2 săptămâni am fost trimis casa fara copil și obligata sa nu îl alăptez la san in contextul in care eram cu 'furia laptelui' deci puteam alapta normal, mai pus sa iau pastile pentru a îmi întrerupe lacttatia și iata-ma astăzi chinuidu-ma cu biberoane și lapte-praf.In fine, dilema mea este că atunci când am ajuns acasă, la 3 zile mi-au adus și bebelușa.Care nu era cea pe care am văzut-o la naștere, aceasta are un semn pe piept iar cea pe care am nascut-o nu avea.Am poze și filmări din ziua nașterii
Cu cât crește, are 5 lunite acum mă macină gândul că acest copil nu este al meu și că mi-a fost dat altul.
Pentru că nu seamănă cu nici-un părinte, plânge și este mereu gitat.
Spuneti-mi daca vi s-a întâmplat.și vouă și ce mă sfătuiți să fac.
Pentru că o mama simte când este ceva ineregula la fel simt și eu.
Multumesc