| panteraROZ a întrebat:

Scola noastra participa la un concurs pentru a castiga o suma mare de bani cu care sa putem amenaja terenul de sport.Va rog mult sa urmati acesti pasi pentru a strange cat mai multe voturi.Va anunt ca in acest moment scoala noastra este pe locul 13.

1.Intrati pe www.taraluiandrei.ro.

2.Creeati-va un cont.

3. Dati click pe "Scoala".

4. Dati click pe "Proiecte".

5.Alegeti proiectul "Uleiul alimentar reziduar - Un poluant periculos" facut de Scolala nr 27 din Bucuresti.

6. Logati-va!

7. Votati scoala noastra!
Va multumesc pentru ca ati citit si va rog foarte mult sa votai!

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Hei te-am votat.

| Aℓida a răspuns:

Gata, zis si facut!winking