| denis987 a întrebat:

Scuzati categoria.Am o intrebare pentru jucatorii de cs. deci eu am primit admin pe un server (e prima data), i-am zis id si parola celui care are sv. acum ce trebuie sa scriu in consola? set info_ parola? sau cum e?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Salut,
serverul pare sa ruleze AmxModx luandu-ma dupa comanda de logare pe care ai scris-o.
Daca ai primit cu adevarat admin trebuie sa te asiguri ca ai:
01. - numele de jucator exact la fel ca si cel pe care ai primit privilegiile de administrator.
02. - scris in consola:
setinfo _pw
(dupa "pw" trebuie sa scrii separat parola ta de administrator)
exemplu:
setinfo _pw Ryke
03. Te conectezi la server

Cam atat imi aduc aminte, ce vremuri,
succes!