| CosminC86 a întrebat:

Spuneti-mi cum sa scap de plictiseala, va rog!

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Downloadeaza-ti jocuri video.laughing Crossfire, Minecraft. Practica un sport. Uite-te la o emisiune...sau m-ai ceartate cu cineva ( ca esti bun la asta)...glumesclaughing

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

Cand ti-am spus ca ai devenit dependenta de mine... n-ai vrut sa ma crezi big grin

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Eu am vrut sa raspund la intrebare. Daca am dat de tine ce sa fac...nu m-ai am voie sa raspund la intrebari acum, ca esti u? Chiar nu as avea cum sa devin dependenta de tine...

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

Nu asta era ideea... happy

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Hai Noapte Buna, ca dupa iar zici ca iti dau reply-uri multe, si iar insinuezi tot felul de...

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

IAR INCEPEM... O seara buna! happy

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Ma da eu chiar acum sincer...laughing as avea chef sa ma cert un pic cu tinelaughing)))

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

happy am fost sa fac un dus 10 minute, chiar ma asteptam sa vad un replybatting eyelashes
Poti incepe tu... (glumesc). big grin

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Bai te batlaughing daca m-ai crezi ca eu sunt dependenta de tine...

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

Nu cred, esti!

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Da dc crezi u asta?

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

Pentru ca, cum pun o intrebare, sau raspund la ceva, tu parca stai la panda si dai reply imediat.

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

laughing Pai daca intrebarile imi vin pe mess, eu le vad, si acum sa fim seriosi nu ti-am raspuns la fiecare intrebare sau la fiecare raspuns nu ti-am dat reply. Si cand ti-am raspuns, doar am vrut sa ajut oamnei atat. Asta nu inseamna ca sunt dependenta de tine. Dar lasa ca deacum nu o sa-ti m-ai dau nici-un reply si nici la intrebari nu o sa-ti m-ai raspund.sad

| CosminC86 explică (pentru Hieer):

Nu-ti vine sa taci nu?laughing

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vei răspunde pe TPU sigur nu ai să te mai plictisești.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Stai pe TPU şi răspunzi la întrebări.

| T7uk a răspuns:

Pai daca ai un ventilator de tavan in casa uite ce poti sa faci http://www.trilulilu.ro/......nului-2012 Bafta!

| ROB3RT89 a răspuns:

Combina ultilul cu placutulhappy

| JiTerra a răspuns:

Te uiti la un film/ joci ceva/ suni un prieten, vorbiti si voi.

ATENTIE: Daca plictiseala e mare, duce chiar si la citit. Deciwinking

| Mădă0611 a răspuns:

"The cure for boredom is curiosity. There is no cure for curiosity." Dorothy Parker big grin

| DDCC a răspuns:

Citește bancuri de pe net. Uită-te pe site-ul www.lovendal.net.(conspirații, paranormale și multe altele) Nu lăsa pe Akedia să pună stăpânire pe tine!