| Hinbrad a întrebat:

Salut.Stiam ca tatuajele permanente pe degete tot ajung sa se stearga in cateva luni. Intrebarea mea este daca se sterg complet sau daca inca se vad foarte putin? Ca nu stiu exact daca vreau sa raman cu modelul pe care vreau eu sa mi-l fac si n-as vrea sa se vada catusi de putin peste cateva luni

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vreo tatuaj ...si sa si tina, fă-ți pe antebratwinking dar pe degete ...hm oamenii se uita cam dubios la tine, sau orice alta zona numai pe degete nu

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Din pacate nu se sterg complet, se sterg in mare parte.