| K9Marian a întrebat:

Salut, știe careva care ar fi răspuns corect la întrebarea asta? Care erau șansele să ne întâlnim?
Eu ca prostul am răspuns ca destinul și atât... cred ca a fost un răspuns banal. Voi ce ziceți?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Am avut de-a lungul vieții momente în care mi-am pus întrebarea asta.Și am ajuns la concluzia că este foarte posibil să fie sortită întâlnirea cu anumite persoane/lucruri, să se întâmple anumite evenimente în viața noastră.

| Dragobeta a răspuns:

E o intrebare la care nici nu e nevoie sa raspunzi.
E un fel de mirare ca v-ati intalnit. Ca nu se astepta la asta. De exemplu, ambii locuiti in acelasi oras mic dar nu va intalniti, insa va intalniti la aceeasi cafenea in... Paris.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu e banal, dar nu cred în destin.