| HartaLumii1966 a întrebat:

Salut, Stie cineva daca cu jocul Farmerama se pot face si bani reali, daca DA, cum?

Multumesc

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să-ți spun eu cum să faci bani reali?

Te oprești din jucat idioțenia aia și-ți cauți ceva real de muncă, dacă vrei bani reali.

| Clawd3lw a răspuns:

Nu. E doar un joc. Poti sa bagi bani reali dar nu poti sa faci.

| HartaLumii1966 explică:

Wøodenpints, intreb deoarece vad pe net persoane care vor sa cumpere conturi de Farmerama, si ma gandeam ca acea persoana nu cumpara 10 conturi doar asa ca ii place lui mult acest joc, si ma gandeam ca se pot face si bani reali cu acest joc.