| Ionică a întrebat:

Stiti ce este astazi? Azi e "Ziua Mamei"! La multi ani pentru toate mamele! Ce cadouri ati luat pentru mame? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Alţi întârziaţi oh go on.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hmmm...prefer să rămân la tradiţionalul 8 martie. Ce le'o fi venit şi la ăştia să schimbe data?

| Luori a răspuns:

La radio [kiss FM ] am auzit si eu asta laughing

Azi am vazut-o doar o ora, sa zicem. Poate cand vine de la servici, ii voi face o surprizasmug Ii voi inchide usa laughing

| Kitty a răspuns:

Azi?

| ßέßέ a răspuns:

Cred ca intrebarea o fost pusa pe 8 martie da de abia acum au acceptat-o! laughing 2 Mai - ziua mamei, 5 Mai - ziua barbatului pff. straight face Nu mai stim ce sa mai inventam ca sa producem niste bani straight face