| TwEEty_9286 a întrebat:

stiti de pe discovery fenomenele stranii si intotdeauna am fost curioasa chiar exista fantome?:d cel mai bun raspuns panglica

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna am vazut si eu fenomene stranii si sincer mi se par trucaje. Fantomele nu exista.Majoritatea sunt doar simple povesti pentru a speria copii mici. Spiritele exista, dar sa nu fie confundate cu fantomele. Spiritul este "duhul"omului care a ajuns in ceruri.Atat.Sau poate mai ai presimtirea ca vezi o fantoma, dar de fapt este o simpla iluzie.Si cum am mai spus sunt convinsa 100% ca acelea sunt trucaje, facute sa para reale. Sper ca te-am lamurit.

8 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Hay da intre lumea noastra si lumea inexistenut este ca un fel de poarta imaginara dar mai sunt cazuri in care da exista spiretele fantomele sunt spirite ratacitoare care nu li s-a permis intrare in rai si nici in iad eu asa cred acum nu stiu la televizor sunt trucaje iti spun sigur ppt ca sti ca ma uit tongue imi dai funda puppy dog eyes?

| Izz a răspuns:

Nu prea se crede in existenta lor, dar din cate am vazut acolo nu par a fi simple trucaje

| Tr3iii a răspuns:

Salut, si eu m-am intrebat daca exista fantomeraised eyebrowsInsa m-am informat si am aflat ca nu exista fantome ci doar spirite care 100% nu-ti fac raubig grinAsa ca daca vezi o fantoma(spirit)nu te speria ci intreab-o de ce nu a plecat pe lume cealalta.SUCCESbig grin

| Tr3iii a răspuns:

big grin Sper ca ti-am fost de ajutor

| Cosma0499 a răspuns:

E Romania, totul se poate, chiar si imvazii Yetyrolling on the floor

| andreeacozma a răspuns:

Nu exista. Sunt trucaje casa sperie copii si sa creada in asfel de povesti nemuritoare O prietena de amea a avut o experienta de genul asta vorbesc serios si a descoperit ca sub casa ei este in gropat un mort cred ca duhul omului respectiv nu a plecat si bantuie casa Ti se pare o prostie stiu dar e adevarat eu intr-o seara am dormit la ea si ce am patit eu de frica apoi ea care sta zi si nopate in casa ei Nu stiu ce sa zic. Daca crezi in asa ceva ar fi bine sa-ti scoti din cap toate chestiile astea mintea iti joaca feste cateodatha!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele exista! eu am trecut printr-o experienta legata cu o fetita fantoma! eu am doar 9 ani si cred in ele de la 5.prietena mea "spiritul"ei este cu mine peste tot si face ce vreau! abia astept miercuri s-o bag in sperieti pe profa de engleza cu Carmen a mea!

| Kuduro a răspuns:

Eu am vaz cum fac aia. Aranjeaza tot dinainte de a filma in acea casa si dupa sperie copiidevil