| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, sunt complexat de faptul ca uneori am impresia ca am capul mare, sunt puțin slabut ce-i drept, iar forma fetei este ca un triunghi sa zic asa, am fata foarte supta mai exact, vad alti oameni care poate chiar au capul mai mare decat al meu, dar parca nu se observă cum e la mine atunci cand ma uit in oglinda sau poze, credeți ca am eu un fix? Alti prieteni când poarta sapca mea trebuie sa o mărească ca sa le fie buna, altfel ii strâng.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fiecare din noi avem o forma anume a capului, a fetei, hairline diferit pentru ca nu suntem la fel, avem o fizionomie propie, nu ai cum schimba asta, deci nu ai de ce sa fii complexat. Asta e forma fetei triunghi, asa se si numeste...sunt mai multe forme ale fetei, d-aia altii nu au forma ta pentru ca suntem diferiti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ai un fix.