| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut. Sunt în Olanda și pe TikTok îmi apar postări cam doar pe olandeză, dar până azi vedeam mai mult în română. Cum pot să schimb conținutul?

Răspuns Câştigător
| aizen0567 a răspuns:

Salut încearcă din setări la preferințele conținutului să resetezi fluxul pentru tine, apoi încearcă sa setezi aplicația în limba română, în același timp ferește-te de orice tik tok ce are legătură cu Olanda sau limba olandeză când vezi ca un tik tok are legătură cu astea alegi nu ma interesează, alta metoda ar fi tot la preferințe de conținut la filtrare videoclipuri după cuvinte cheie(sunt tagurile de la fiecare tik tok acelea cu #) si începi sa scrii taguri care au legătură cu Olanda sau limba olandeza astfel tik tokul nu îți va mai arata videoclipuri din Olanda, alta varianta ar fi sa folosești o cartelă sim din România sau un vpn și să folosești o adresa din România