| FOOLSmanXxl a întrebat:

Salut sunt în pana de bani pana la salariul de săptămâna viitoare,
Am scris ca poate știți unde sa da mâncare gratis, pe raza neamt! Din păcate nu ma descurc pana pe 10 la salariul cu mâncarea! Poate știți o locație ceva, sau un loc unde m-ar putea plăti pe loc cu bani! Mulțumesc!

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

In principiu cred ca orice restaurant de tip take away iti poate oferi ceva gratis daca ii rogi frumos pentru ca sigur le raman mancare la sfarsit de program si daca nu vor sa iti dea acum o sa iti spuna sa te duci seara. Sau poti sa te duci la o casa si sa rogi pe cineva sa iti dea un sandvis pentru ca romanii sunt foarte darnici. Unii din contra, abia asteapta sa dea de pomana. Nu cred ca am mai vazut natie asa darnica ca romanii. Om fi noi saraci si rai dar suntem darnici