| Andradaaaaa a întrebat:

Salut~! Sunt intr- a 5 a si vom avea saptamana. viitoare un bal mascat big grin si cum sa ma imbrac? Am parul cret sunt inalta, nu sunt batz da nici grasa, 1, 55 si nu stiu ce sa fac ca e bal cu costume si eu n-am numa masca crying((((((((((((((Cum sa ma imbrac? Si va dau si funda!

3 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Buna! Foarte bine ca faceti bal.Pai...Ti s-ar potrivi o rochie maiestuoasa visinie.Se potriveste perfect cu parul cret si mai ales esti inalta.Iti poti inchiria.o masca simpla nu cu toate minunile si paietele.Vei parea mult mai originala decat pari! laughing Bafta.

| maduu_1458 a răspuns:

Sau poti face tu din carton o masca sa iti acopere doar ochii si o rochie lunga

| Andradaaaaa explică:

Da am masca numa nu stiu ce costum da siasa nu-mi mai trebuie ca nu ma mai duc tongue