| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt un baiat Ionut 14 ani din Ploiesti
Am cunoscut o fata pe mess, am vorbit o zi cu ea si a doua zi ne-am intalnit.
Ne-am placut amandoi si cum se zice ne-am combinat.
A venit si la mine acasa am iesit in oras etc...
Dar de cateva zile incoace cand o sun la telefon mereu ma respinge cum ar fi daca ii zic "ne intalnim si noi maine?" ea zice "ne intalnim" dar nu zice cum ar fi unde, la ce ora etc...
PS:Va rog dati-mi niste sfaturi

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Sun-o invit-o si spune-i o ora precisa si un loc

nony
| nony a răspuns:

Poi daca tu i-ai propus sa va intalniti, nu e normal sa-i spui unde si cand?
Si ce exemplu ai dat tu nu este respingere. e mai mult indiferenta. daca analizezi mai bine.
Mai las-o. apoi daca continnua asa, vorbeste deschis despre ce te deranjeaza.

luciana
| luciana a răspuns:

Incearca si spune-i un loc si o ora si daca va vrea, sigur va veni; doar atunci vei sti cu adevarat, de va vrea sa continuati cea ce ati inceput ...Iti doresc ca sa ai succesul mult asteptat si sa te aud ca esti fericit! Lucien.

| kanibala a răspuns:

Andrei?raised eyebrows