| JANAKS a întrebat:

Sunt un pic cam disperata, mi-am amintit ca miercuri eu si cea mai buna prietena a mea implinim 3 ani de cand ne cunoastem. Nu am nici o idee ce cadou sa ii dau. Imi storc creierii, ii intorc pe o parte si pe alta si nimic.

Ce va rog eu este sa-mi dati si mie va rog idei de cadori cat mai repede! Multumesc anticipat! -Funda-

1 răspuns:
| Anonimu09 a răspuns:

Pai, depinde ce gusturi are... eu nu am de unde sa stiu i`ai si tu ceva o bratara ceva de fete. sunteti prietene nu conteaza cadoul... daca vrei neaparat sa-i iei ceva. oricum de 3 ani sunteti prietene nu ti-a povestit ceva ce ii place dar nu il are in momentul actual? Tu trebuie sa stii raspunsul. scuze ca nu ti-am zis cam nici`un cadou. nu ma pricephappy