| meduzzza a întrebat:

Salut toti vreti "funda"dar nici unul nu-mi poate explica de ce nu pot raspunde la intrebarile voastre? Am incercat de multe ori sa raspund la intrebarile voastre dar nu apare pe saite imi puteti spune de ce si ce trebuie sa fac? dau FONDA promit la cel care da cel mai bun raspuns...Merci

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail.
Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU şi dă clic acolo, unde ţi se cere, şi în câteva ore vei putea să răspunzi fără probleme.
A, şi dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser! Îţi recomand Google Chrome.
Succes!

P.S. Bine ai venit printre noi!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici se da funda și funda e pentru chinezi, verifica casuta de email sa confirmi contul.

| mariamstar a răspuns:

Pei ce ai pus tu? trebuie sa apesi pe intrebere apoi acolo este un chenar (acolo trebuie sa scrii raspunsul ) si apoi trebuie sa apesi unde scrie doresc sal public si gata. sper ca ti-am fost de ajutoro:-)