| Anonimul1920 a întrebat:

Acum doua zile s-a intamplat ceva, am ajuns de la scoala, pe la vreo 5 m-am pus sa dorm, ma trezeam din juma juma de oara. M-am trezit pe la vreo 23 si am zis sa ma joc putin pe pc, pe la 02 m-am pus la somn, nu prea puteam sa dorm ma trezeam din juma juma de ora. Am atipit putin iar dintr-o data aud un ras "HaHaHa HaHaHa"... Am deschis ochi si nu era nimeni in camera :/ Ceasul era 03 si ceva... Vreau sa stiu ce inseamna asta :/ Era ca si cum ar sta cineva si sar uita la tine cum dormi si rade de tine :/ wtf si acum mi se ridica parul pe corp :/. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Scuze ca te am speriat

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Ai visat.

| Victor453 a răspuns:

Sa inceput faza cand numai ai inceput a adormi, si atunci pe un moment visele se aud de parca in realitate, am si eu des asa)

| Socke a răspuns:

Cred ca ai visat...