| Ady05 a întrebat:

ajutati-ma va rog, de ce la mine pe desktop toate programele au imaginea de fundal paint, chiar si windows media player, cum sa fac ca sa imi apara normal, va rog frumos, dau funda!

1 răspuns:
| RonaRona a răspuns:

Da click pe butonul din dreapta al mouse-ului in dreptul programului caruia vrei sa ii schimbi imaginea, selecteaza Properties, apoi din bara de sus a casutei care s-a deschis selecteaza cuvantul Customize. Apasa jos la Change Icon si alege imaginea pe care vrei sa o aiba programul. Nu uita ca inainte de asta sa deschizi programul ca sa vezi ce este (Google, Windows Media Player etc.) si sa alegi imaginea gorespunzatoare.