| Iunix a întrebat:

Am 17 ani și încă mă mai uit la desene animate, credeți că e normal? De obicei mă uit pe Cartoon Network ( un show obișnuit, adventure time, uimitoarea lume a lui gumball, Tom și Jerry, Scooby doo etc.) pe Disney channel ( Liv și Maddie, Baftă Charlie, Gravity falls, etc ). Credeți că e normal ca la vârsta mea să mă mai uit la desene animate laughing? Voi vă mai uitați?

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E foarte normal laughing Eu am 21 si inca ma uit.

| Doub a răspuns:

Eu mă uit la Gumball.:X:X

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu! Trebuie sa consulti de urgenta un medic psihiatru specialist!

laughingla Adventure time ma uit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am 18 şi mă uit la Spongebob Square Pants, Drawn Together, South Park şi Ugly Americans (toate pe comedy central) laughing. Şi acum m-aş uita la Ed Edd'n Eddy sau Samurai Jack şi alte desene vechi. De ce? Sunt faine şi îmi trezesc amintiri.

| Iunix explică (pentru anonim_4396):

Ed Edd și Eddy, Samurai Jack, laboratorul lui Dexter, Scooby doo, Tom și Jerry, tinerii titani, dar Ed Edd și Eddy erau fantastici, păcat că nu se mai fac episoade noi cu ei sad

| YingYang a răspuns (pentru anonim_4396):

Primele trei sint bune, ultimul e doar o prostie dedicat copiilor cuprins intre varstele de 11-13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cum poți să faci așa ceva?
toată lumea se uită laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la Teen Titans, Gravity falls si m-as mai uita la Kim Possible, Alpha Team On Machines si Kid versus Kat. E normal!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici pe dracu. am cunoscut persoane la 30 de ani care inca se uita si na au facultati. penibili mi se par aia care ii fac prosti pe cei care se uita.

| Gigs a răspuns:

Am 20 si inca ma uit, varul meu are 36 si inca se mai uita uneori, suntem barbati si nu ne maturizam, mereu ne vom uita la desene si vom fi copilarosi cand ne permitem, nu ca fetele ca de la 12 ani deja sunt ''mature'' asa ca stai linistit, suntem multi