| blindatu123 a întrebat:

am 2 intrebari:

Intrebare 1: de cat timp e site-ul asta?

Intrebare 2: care e treaba cu punctele?

Răspuns Câştigător
| weirdfirefly00 a răspuns:

Siteul e din 2008. Cu punctele nu stiu exact care e treaba, daca ajuti mai multi oameni esti mai smecher in sistemul lor de clasament. De asemenea au un mic concurs, daca raspunzi la cele mai multe intrebari intr-o zi, castigi, dar sa nu raspunzi aiurea.

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

*presupun că o să se găseasc un idiot să mă corecteze, dar mna, ce contează?*

AM SCRIS LA MIŞTO, CIUŞ

Saitul ăsta ie din două mii opt şi treapa cu punctele ie să faci multe puncte ca să fi pe locu unu să moară duşmanii ( nu mă lasă cu ''j'' în loc de ''ş'' ) de invidie că ie super să fi nambăr uan.

| Адина a răspuns (pentru deeeaqq):

laughing))))
O să-ţi dea lumea report la răspuns, plângi

| deeeaqq a răspuns (pentru Адина):

Eeee na.

Heitării o să-mi dea report la răsp.
Heitării o să spună că eu ie agramată

Unu' mişto o să se prindă că făceam mişto de cel care a pus întrebarea.

| Адина a răspuns (pentru deeeaqq):

Da mersi
Ştiu că-s mişto