| Hellboyy a întrebat:

Am compus eu cateva citate, din lipsa de ocupatie, spuneti-mi si mie o parere: - Doar zburand cu aripi de vultur, poti atinge stelele. - Cand realizezi ca ai cazut, esti cu un pas in fata. - Fii tare, indiferent de exploziile solare. - Oricat de sireata ar fi vulpea. N-am vazut niciodata vreun leu mancat de ea. Astea sunt! Daca nu intelegeti vreuna, ma puteti intreba. As vrea sa stiu care va place mai mult. Multumesc! Dau si funda. Zi buna!

Răspuns Câştigător
| madamme a răspuns:

Frumos! Felicitari!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ca din lipsa de ocupatie.Mai bine le postai la Trivia/Amuzante.